Balíček ZÁKLAD

Ideální pro vytvoření jednoduchých stránek a osobní prezentaci


Balíček ZÁKLAD doporučujeme všem, kteří chtějí vytvořit jednoduché webové stránky během krátké doby. Stačí mít připravené vlastní podklady, jako jsou texty, obrázky, případně jiné soubory aj. O to další se postaráme.

Podívejte se na nejdůležitější parametry balíčku a získejte vlastní webovou prezentaci snadno a rychle. Nastartujeme váš web a do týdne vám ho dáme k dispozici.

Cena za balíček Cena bez DPH Cena s DPH
Cena balíčku ZÁKLAD 7 800 Kč 9 438 Kč

Už jste jen krok od toho, abyste získali nové webové stránky. Klikněte, zvolte doménu a zbytek nechte na nás.

Podívejte se na nejdůležitější parametry balíčku ZÁKLAD. Co v něm najdete?

 • Vytvoření struktury stránek z dodaných podkladů
  Ze zaslaných textů pro vás připravíme strukturu webu do počtu 5 stran. Jedná se například o hlavní stranu, stránku s kontakty včetně kontaktního formuláře a další maximálně 3 interní stránky. Pro realizaci webu použijeme některou z vámi zvolených šablon inPage bez úprav HTML kódu a CSS.
 • Příprava hlavního motivu
  Ústřední motiv webových stránek vám vytvoříme z dodaného obrázku, který upravíme podle potřebných rozměrů šablony. V případě, že byste neměli vhodný obrázek k dispozici, můžete si zvolit některý z naší databáze motivů.

A na čem stránky poběží? Součástí balíčku je i kompletní hostingový program inPage STANDARD včetně domény.

 

K balíčku dále dostanete:

 • Program inPage STANDARD na 1. rok
  Hostingový program inPage STANDARD získáte v rámci balíčku na první rok zdarma. V následujícím a každém dalším roce se hostingový program již hradí.
 • Registrace domény na 1. rok
  V ceně balíčku je také registrace nové domény nebo automatické prodloužení již registrované domény. Tento bonus platí pro domény CZ, EU, COM, NET či INFO. V dalším roce je poplatek za obnovení domény součástí ceny programu inPage STANDARD.

Vytvořením webu to pro nás nekončí...

Administraci inPage, přes kterou budete webové stránky spravovat, neustále rozšiřujeme o nové a užitečné funkce. Chceme, aby správa webu byla pro vás co nejsnazší.

Navíc vám kdykoli poradíme. Pokud máte nějaké dotazy, volejte na číslo +420 543 257 018 nebo pište na admin@zoner.cz. Zákaznická podpora je tu pro vás 24 hodin 7 dní v týdnu.

Přidat lze i jazykové mutace

Na inPage vyřešíte cizojazyčné varianty stránek pomocí domény 3. řádu (např. en.nazevdomeny.cz), kde můžete zřídit program inPage ve variantě Lite. Cena programu je o 50% nižší a jedná se o plnohodnotnou inPage pouze bez e-mailové služby.

Pro více informací klikněte

Přizpůsobíme balíček vašim požadavkům

Chybí vám v základním balíčku některé služby? Pomůžeme. Vše s vámi individuálně zkonzultujeme a navrhneme cenovou kalkulaci. Kontaktujte nás.

Doplňkové služby

Doplňkové služby nabízí vylepšení již existujících webových stránek inPage. Nabízíme SEO optimalizaci, vytvoření profesionálního motivu, registraci do katalogů, nastavení e-shopu a další služby.

Doplňkové služby »


Reference

Přidejte se mezi úspěšné. Naším nejlepším doporučením jsou webové stránky našich zákazníků. Podívejte se na příklady webových stránek uživatelů, kteří se rozhodli pro službu inPage a zvolili balíček ZÁKLAD.


nahoru
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací