Balíček KOMPLET

Šetří čas a přináší nové možnosti pro vaši prezentaci

Ušetřete si čas s vytvářením webu a věnujte ho podnikání nebo rodině. Webové stránky vytvoříme za vás. Tvorbou webů se zabýváme od roku 2007 a za tu dobu jsme nasbírali bohaté zkušenosti. S balíčkem KOMPLET získáte moderní a plně funkční web včetně základní optimalizace pro vyhledávače, napojení na služby Google a jednoduché úpravy vzhledu dle vašeho přání.

Každému projektu se věnujeme naplno, aby výsledek splnil očekávání zákazníka. Rozbalte to na internetu s novou prezentací, která zaujme.

Cena za balíček Cena bez DPH Cena s DPH
Cena balíčku ZÁKLAD 15 800 Kč 19 118 Kč

Už jste jen krok od toho, abyste měli nové webové stránky. Stačí kliknout, zvolit doménu a zbytek nechat na nás.

Objednat balíček

Prohlédněte si nejdůležitější parametry balíčku. Co v něm najdete?

 • Kompletní vytvoření struktury stránek z dodaných textů
  Pro webové stránky je důležitý nejen vzhled, ale i jeho struktura a obsah. Postaráme se o to, aby struktura vašeho webu dávala smysl. Z dodaných textů vám vytvoříme strukturu prezentace v souladu s hlavními zásadami SEO do počtu 10 stran.
 • Základní úprava designu
  Pro stránky využijeme některou z vámi zvolených šablon inPage. Aby vzhled webu odpovídal vašim představám, je součástí tohoto balíčku i základní úprava šablony pomocí jednoduchých úprav HTML kódu a CSS. Rozsah úprav domluvíme vždy předem v rámci konzultace.
 • Vytvoření individuálního motivu webu
  Na základě konzultace vytvoříme pro váš web unikátní ústřední obrázek, tzv. motiv. Pro jeho tvorbu můžete dodat vlastní libovolné podklady (obrázky i texty) nebo si můžete zvolit motiv z naší databáze. Pokud byste nenašli ten pravý obrázek, po upřesnění vaší představy vám vybereme a koupíme 1 motiv z externí fotobanky.
 • Úprava loga pro zvolenou šablonu
  Máte-li k dispozici vlastní logo, stačí nám ho dodat v libovolném grafickém formátu a my ho upravíme a vložíme do vaší webové prezentace. Vytvoření nového loga není v ceně služby.
 • Návrh ikony webu - favicon
  Favicon je malá ikona webových stránek, která se zobrazuje v záložce prohlížeče vlevo od názvu webu a vlevo v adresním řádku. Pro profesionální webovou prezentaci je použití faviconu samozřejmostí, proto ji pro vás vytvoříme a umístíme na váš web.
 • Základní optimalizace stránek
  Při tvorbě webu automaticky využíváme základní SEO techniky. Dále vaše stránky propojíme se službami Google (Google Analytics a Google Search Console), takže získáte nejen automatické umístění stránek v Google vyhledávači, ale využijete tyto nástroje například i pro sledování návštěvnosti webu apod. Samozřejmostí je přidání stránek do dalších oblíbených vyhledávačů, jako jsou Seznam.cz nebo Bing.com.

A na čem stránky poběží? Součástí balíčku je i kompletní hostingový program inPage STANDARD včetně domény.

K balíčku dále dostanete:

 • Program inPage STANDARD na 1. rok
  Hostingový program inPage STANDARD získáte v rámci balíčku na první rok zdarma. V následujícím a každém dalším roce se hostingový program již hradí.
 • Registrace domény na 1. rok
  V ceně balíčku je také registrace nové domény nebo automatické prodloužení již registrované domény. Tento bonus platí pro domény CZ, EU, COM, NET či INFO. V dalším roce je poplatek za obnovení domény součástí ceny programu inPage STANDARD.
 • Vytvoření a nastavení e-mailů
  V rámci programu STANDARD máte k dispozici až 10 e-mailů. Dle vašich požadavků e-maily vytvoříme a nastavíme případné přesměrování či jiné funkce.

Nechte vytvoření webu na nás. Stačí kliknout

Objednat balíček

Vytvořením webu to pro nás nekončí...

Administraci inPage, přes kterou budete webové stránky spravovat, neustále rozšiřujeme o nové a užitečné funkce. Chceme, aby správa webu byla pro vás co nejsnazší.

Navíc vám kdykoli poradíme. Pokud máte nějaké dotazy, volejte na číslo +420 511 150 120 nebo pište na info@inpage.cz. Zákaznická podpora je tu pro vás 24 hodin 7 dní v týdnu.

Přizpůsobíme balíček vašim požadavkům

Chybí vám v základním balíčku některé služby? Pomůžeme. Vše s vámi individuálně zkonzultujeme a navrhneme cenovou kalkulaci. Kontaktujte nás.

Nechte si vylepšit své stránky na inPage

Máte prezentaci na inPage, ale uvažujete o vytvoření nového webu nebo jeho výrazném předělání? Objednejte si doplňkovou službu Balíček KOMPLET k již existující prezentaci.

Balíček obsahuje veškeré služby klasického balíčku KOMPLET, cena je však nižší o roční úhradu programu STANDARD.

Reference

Přidejte se mezi úspěšné. Naším nejlepším doporučením jsou webové stránky našich zákazníků. Podívejte se na příklady webových stránek uživatelů, kteří se rozhodli pro službu inPage a zvolili balíček KOMPLET.

Fotograf Roman Válek

Institut zdravého života - povedeme Vás ke zdraví

MikroDental studio, stomatologické centrum Mikulov

Typicky česká restaurace Brno Slatina

Balíčky služeb

Rádi vám vytvoříme kvalitní webové stránky na základě požadavků a přání.
Věnujte se svému podnikání!

Srovnání balíčků