Balíček ZÁKLAD

Ideální pro vytvoření jednoduchých stránek a osobní prezentaci

Balíček ZÁKLAD doporučujeme všem, kteří chtějí vytvořit jednoduché webové stránky během krátké doby. Stačí mít připravené vlastní podklady, jako jsou texty, obrázky, případně jiné soubory aj. O to další se postaráme.

Podívejte se na nejdůležitější parametry balíčku a získejte vlastní webovou prezentaci snadno a rychle. Nastartujeme váš web a do týdne vám ho dáme k dispozici.

Cena za balíček Cena bez DPH Cena s DPH
Cena balíčku ZÁKLAD 7 800 Kč 9 438 Kč

Už jste jen krok od toho, abyste získali nové webové stránky. Klikněte, zvolte doménu a zbytek nechte na nás.

Chcete nastartovat váš web? Stačí kliknout

Objednat balíček

Podívejte se na nejdůležitější parametry balíčku ZÁKLAD. Co v něm najdete?

 • Vytvoření struktury stránek z dodaných podkladů
  Ze zaslaných textů pro vás připravíme strukturu webu do počtu 5 stran. Jedná se například o hlavní stranu, stránku s kontakty včetně kontaktního formuláře a další maximálně 3 interní stránky. Pro realizaci webu použijeme některou z vámi zvolených šablon inPage bez úprav HTML kódu a CSS.
 • Příprava hlavního motivu
  Ústřední motiv webových stránek vám vytvoříme z dodaného obrázku, který upravíme podle potřebných rozměrů šablony. V případě, že byste neměli vhodný obrázek k dispozici, můžete si zvolit některý z naší databáze motivů.

A na čem stránky poběží? Součástí balíčku je i kompletní hostingový program inPage STANDARD včetně domény.

K balíčku dále dostanete:

 • Program inPage STANDARD na 1. rok
  Hostingový program inPage STANDARD získáte v rámci balíčku na první rok zdarma. V následujícím a každém dalším roce se hostingový program již hradí.
 • Registrace domény na 1. rok
  V ceně balíčku je také registrace nové domény nebo automatické prodloužení již registrované domény. Tento bonus platí pro domény CZ, EU, COM, NET či INFO. V dalším roce je poplatek za obnovení domény součástí ceny programu inPage STANDARD.

Chcete nastartovat váš web? Stačí kliknout

Objednat balíček

Vytvořením webu to pro nás nekončí...

Administraci inPage, přes kterou budete webové stránky spravovat, neustále rozšiřujeme o nové a užitečné funkce. Chceme, aby správa webu byla pro vás co nejsnazší.

Navíc vám kdykoli poradíme. Pokud máte nějaké dotazy, volejte na číslo +420 511 150 120 nebo pište na info@inpage.cz. Zákaznická podpora je tu pro vás 24 hodin 7 dní v týdnu.

Přizpůsobíme balíček vašim požadavkům

Chybí vám v základním balíčku některé služby? Pomůžeme. Vše s vámi individuálně zkonzultujeme a navrhneme cenovou kalkulaci. Kontaktujte nás.

Reference

Přidejte se mezi úspěšné. Naším nejlepším doporučením jsou webové stránky našich zákazníků. Podívejte se na příklady webových stránek uživatelů, kteří se rozhodli pro službu inPage a zvolili balíček ZÁKLAD.

Specialista na gastronomické provozy

Zajišťuje nákladní přepravu v rámci EU i mimo ni.

Zabýváme se problematikou korporátního financování

Kreativní design veletržních expozic

Balíčky služeb

Rádi vám vytvoříme kvalitní webové stránky na základě požadavků a přání.
Věnujte se svému podnikání!

Srovnání balíčků