Balíček KOMPLET

Šetří čas a přináší nové možnosti vaší prezentace


Objednávkou balíčku KOMPLET získá každý zákazník nové a kvalitní webové stránky.

Připravíme vám kompletní grafickou podobu a strukturu webových stránek z dodaných textů. Vytvoříme motiv stránek pro doplnění moderního vzhledu. Nachystáme webové stránky pro snadné dohledání v internetových vyhledávačích, aby je vaši zákazníci pohodlně našli (SEO optimalizace).

Cena za balíček Cena bez DPH Cena s DPH
Cena pouze první rok 5 990 Kč 7 248 Kč

V následujícím a každém dalším roce se hradí pouze cena programu STANDARD.
Kompletní podmínky akce najdete na blog.inpage.cz.

Objednat balíček

Nejdůležitější parametry balíčku

 • Program inPage STANDARD na 1 rok
  Balíček obsahuje kompletní hostingový program STANDARD na 1 rok, včetně poplatků za registraci domény.
 • Kompletní vytvoření stránek z dodaných textů
  Z dodaných textů vytvoříme obsah prezentace do počtu 10 stránek. Veškerý obsah na stránkách je přehledně strukturován a upravován v souladu s hlavními zásadami SEO optimalizace.
 • Vytvoření individuálního motivu stránek
  Na základě konzultace a zaslaných podkladů vám vytvoříme unikátní ústřední obrázek, tzv. motiv dle vašich představ. Pro tvorbu motivu můžete dodat vlastní libovolné podklady (obrázky i texty).
 • Základní SEO optimalizace
  Při tvorbě webu jsou automaticky použity základní SEO techniky. Hotové webové stránky zaregistrujeme do významných webových katalogů a vyhledávačů. Vzniknou tak kvalitní zpětné odkazy (české i zahraniční), pro zvýšení návštěvnosti stránek. Vaši stránku propojíme se službami Google (Google Analytics a Google Search Console). Toto propojení automaticky zajistí umístění stránky v Google vyhledávači a zároveň získáte další možnosti jako např. sledování návštěvnosti webu.
 • Úprava dodaného loga pro zvolenou šablonu
  Máte-li k dispozici vlastní logo, upravíme je a vložíme do vaší webové prezentace. Úprava loga se provádí z libovolného grafického formátu. Vytvoření loga není v ceně služby.
 • Vlastní image slider
  Automaticky se střídající obrázky motivu na úvodní straně. Samozřejmostí je možnost zvolit si počet střídajících se obrázků.
 • Základní úprava designu
  Částečně upravíme vzhled jedné z nabízených šablon dle přání a možností. Pozor, nejedná se o kompletní individuální návrh na míru.

Jazykové mutace webu

Na inPage lze řešit cizojazyčné varianty vašich stránek pomocí domény 3. řádu (např. neco.nazevdomeny.cz), kde můžete zřídit program inPage ve variantě Lite. Cena programu je o 50 % nižší a jedná se o plnohodnotnou inPage jen bez mailové služby.

Více informací

Služby navíc

Potřebujete větší počet stránek? Upravit grafický vzhled šablony pomocí CSS kaskádových stylů? Mít na stránkách vlastní formulář? Vlastní e-shop? Pomůžeme!

Veškeré nadstandardní služby nad rámec objednané varianty řešíme se zákazníkem individuálně a dle požadavků navrhneme cenovou kalkulaci. Po jejím odsouhlasení a uhrazení provedeme úpravy v dohodnutém termínu.

Máte již web na inPage?

Pokud máte již prezentaci na systému inPage a chtěli byste vytvořit nové stránky či je výrazněji předělat, můžete si u nás objednat doplňkovou službu Balíček KOMPLET k existující prezentaci inPage.

Balíček obsahuje veškeré služby klasického balíčku KOMPLET, cena je však nižší o roční úhradu programu STANDARD.

Balíček komplet k existující službě objednávejte v administraci inPage u vaší domény v sekci Můj účet > Doplňkové služby, nebo nás kontaktujte.

Doplňkové služby

Doplňkové služby nabízí vylepšení již existujících webových stránek inPage. Nabízíme SEO optimalizaci, vytvoření profesionálního motivu, registraci do katalogů, nastavení e-shopu a další služby.

Doplňkové služby »


Reference

Přidejte se mezi úspěšné. Naším nejlepším doporučením jsou webové stránky našich zákazníků. Podívejte se na příklady webových stránek uživatelů, kteří se rozhodli pro službu inPage a zvolili balíček KOMPLET.

 • Centrum estetické a kosmetické medicíny Praha, estetické centrum He-Wa
  www.he-wa.cz
 • U bílého preclíku, Praha
  www.ubilehoprecliku.cz
 • Lékárna Luka nabízí široký sortiment léků i doplňků, profesionální odborné poradenství a příznivé ceny a doplatky od dětí po seniory
  www.lukapharm.cz
 • PRENTADO s.r.o. je významným poskytovatelem služeb v oblasti BOZP, PO, pracovně lékařských služeb, podnikové ekologie a zákonných školení vč. e-learningu
  www.preventado.cz
 • zastupujeme na českém a slovenském trhu několik kvalitních, osobitých značek produktů Gorilla Glue® a Tic® se zajímavým příběhem
  www.bravo-trading.cz
 • Společenská a mediální agentura VIP OSOBNOSTI
  www.viposobnosti.cz
 • Bytový dům Absolon, ulice Absolonova, Blansko
  www.bdabsolon.cz
 • Financování, řešení pohledávek a investiční poradenství, XODAX, a.s.
  www.xodax.cz

nahoru