Balíček KOMPLET

Šetří čas a přináší nové možnosti pro vaši prezentaci


Ušetřete si čas s vytvářením webu a věnujte ho podnikání nebo rodině. Webové stránky vytvoříme za vás. Tvorbou webů se zabýváme od roku 2007 a za tu dobu jsme nasbírali bohaté zkušenosti. S balíčkem KOMPLET získáte moderní a plně funkční web včetně základní optimalizace pro vyhledávače, napojení na služby Google a jednoduché úpravy vzhledu dle vašeho přání.

Každému projektu se věnujeme naplno, aby výsledek splnil očekávání zákazníka. Rozbalte to na internetu s novou prezentací, která zaujme.

Cena za balíček Cena bez DPH Cena s DPH
Cena balíčku KOMPLET 15 800 Kč 19 118 Kč

Už jste jen krok od toho, abyste měli nové webové stránky. Stačí kliknout, zvolit doménu a zbytek nechat na nás.

Objednat balíček

Prohlédněte si nejdůležitější parametry balíčku. Co v něm najdete?

 • Kompletní vytvoření struktury stránek z dodaných textů
  Pro webové stránky je důležitý nejen vzhled, ale i jeho struktura a obsah. Postaráme se o to, aby struktura vašeho webu dávala smysl. Z dodaných textů vám vytvoříme strukturu prezentace v souladu s hlavními zásadami SEO do počtu 10 stran.
 • Základní úprava designu
  Pro stránky využijeme některou z vámi zvolených šablon inPage. Aby vzhled webu odpovídal vašim představám, je součástí tohoto balíčku i základní úprava šablony pomocí jednoduchých úprav HTML kódu a CSS. Rozsah úprav domluvíme vždy předem v rámci konzultace.
 • Vytvoření individuálního motivu webu
  Na základě konzultace vytvoříme pro váš web unikátní ústřední obrázek, tzv. motiv. Pro jeho tvorbu můžete dodat vlastní libovolné podklady (obrázky i texty) nebo si můžete zvolit motiv z naší databáze. Pokud byste nenašli ten pravý obrázek, po upřesnění vaší představy vám vybereme a koupíme 1 motiv z externí fotobanky.
 • Úprava loga pro zvolenou šablonu
  Máte-li k dispozici vlastní logo, stačí nám ho dodat v libovolném grafickém formátu a my ho upravíme a vložíme do vaší webové prezentace. Vytvoření nového loga není v ceně služby.
 • Návrh ikony webu - favicon
  Favicon je malá ikona webových stránek, která se zobrazuje v záložce prohlížeče vlevo od názvu webu a vlevo v adresním řádku. Pro profesionální webovou prezentaci je použití faviconu samozřejmostí, proto ji pro vás vytvoříme a umístíme na váš web.
 • Základní optimalizace stránek
  Při tvorbě webu automaticky využíváme základní SEO techniky. Dále vaše stránky propojíme se službami Google (Google Analytics a Google Search Console), takže získáte nejen automatické umístění stránek v Google vyhledávači, ale využijete tyto nástroje například i pro sledování návštěvnosti webu apod. Samozřejmostí je přidání stránek do dalších oblíbených vyhledávačů, jako jsou Seznam.cz nebo Bing.com.

A na čem stránky poběží? Součástí balíčku je i kompletní hostingový program inPage STANDARD včetně domény.

 

K balíčku dále dostanete:

 • Program inPage STANDARD na 1. rok
  Hostingový program inPage STANDARD získáte v rámci balíčku na první rok zdarma. V následujícím a každém dalším roce se hostingový program již hradí.
 • Registrace domény na 1. rok
  V ceně balíčku je také registrace nové domény nebo automatické prodloužení již registrované domény. Tento bonus platí pro domény CZ, EU, COM, NET či INFO. V dalším roce je poplatek za obnovení domény součástí ceny programu inPage STANDARD.
 • Vytvoření a nastavení e-mailů
  V rámci programu STANDARD máte k dispozici až 10 e-mailů. Dle vašich požadavků e-maily vytvoříme a nastavíme případné přesměrování či jiné funkce.

Vytvořením webu to pro nás nekončí...

Administraci inPage, přes kterou budete webové stránky spravovat, neustále rozšiřujeme o nové a užitečné funkce. Chceme, aby správa webu byla pro vás co nejsnazší.

Navíc vám kdykoli poradíme. Pokud máte nějaké dotazy, volejte na číslo +420 543 257 018 nebo pište na admin@zoner.cz. Zákaznická podpora je tu pro vás 24 hodin 7 dní v týdnu.

Přidat lze i jazykové mutace

Na inPage vyřešíte cizojazyčné varianty stránek pomocí domény 3. řádu (např. en.nazevdomeny.cz), kde můžete zřídit program inPage ve variantě Lite. Cena programu je o 50% nižší a jedná se o plnohodnotnou inPage pouze bez e-mailové služby.

Pro více informací klikněte

Přizpůsobíme balíček vašim požadavkům

Chybí vám v základním balíčku některé služby? Pomůžeme. Vše s vámi individuálně zkonzultujeme a navrhneme cenovou kalkulaci. Kontaktujte nás.

Nechte si vylepšit své stránky na inPage

Máte prezentaci na inPage, ale uvažujete o vytvoření nového webu nebo jeho výrazném předělání? Objednejte si doplňkovou službu Balíček KOMPLET k již existující prezentaci.

Balíček obsahuje veškeré služby klasického balíčku KOMPLET, cena je však nižší o roční úhradu programu STANDARD.

Doplňkové služby

Doplňkové služby nabízí vylepšení již existujících webových stránek inPage. Nabízíme SEO optimalizaci, vytvoření profesionálního motivu, registraci do katalogů, nastavení e-shopu a další služby.

Doplňkové služby »


Reference

Přidejte se mezi úspěšné. Naším nejlepším doporučením jsou webové stránky našich zákazníků. Podívejte se na příklady webových stránek uživatelů, kteří se rozhodli pro službu inPage a zvolili balíček KOMPLET.


nahoru
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací