Balíček E-SHOP

Prodávejte pohodlně na internetu vaše zboží a služby!


Objednávkou balíčku E-SHOP získá každý zákazník kompletní nové, profesionální webové stránky, doplněné internetovým obchodem.

Veškerou hlavní práci na stránkách zajistíme, navrhneme strukturu webu, naplníme obsah webu, dále vytvoříme motiv stránek a upravíme design dle přání. Zároveň Vám vytvoříme a nastavíme e-shop, abyste své produkty mohli snadno prodávat na internetu.

Balíček E-shop šetří čas s vytvořením internetového obchodu a přináší nové obchodní příležitosti.

Cena za balíček Cena bez DPH Cena s DPH
Cena pouze první rok 8 990 Kč 10 878 Kč

V následujícím a každém dalším roce se hradí pouze cena programu PREMIUM.
Kompletní podmínky akce najdete na blog.inpage.cz.

Objednat balíček

Nejdůležitější parametry balíčku

 • Program inPage PREMIUM na 1 rok
  Balíček obsahuje kompletní hostingový program PREMIUM na 1 rok, včetně poplatku za registraci domény.
 • Registrace domény na 1 rok
  V ceně balíčku je registrace nové domény nebo automatické prodloužení již registrované domény.
  Platí pro domény CZ, EU, COM, INFO, NET, ORG a BIZ.
 • Kompletní vytvoření stránek z dodaných textů
  Z dodaných textů vytvoříme obsah prezentace do počtu 10 stránek. Veškerý obsah na stránkách je přehledně strukturován a upravován v souladu s hlavními zásadami SEO optimalizace.
 • Vytvoření individuálního motivu stránek
  Podle vašich představ je vytvořen hlavní obrázek (motiv) prezentace. Je možné dodat vlastní fotografie například sídla firmy, vzhledu prodejny, atd.
 • Úprava dodaného loga pro zvolenou šablonu
  Máte-li k dispozici vlastní logo, upravíme je a vložíme do vaší webové prezentace. Úprava loga se provádí z libovolného grafického formátu. Vytvoření loga není v ceně služby.
 • Základní SEO optimalizace
  Při tvorbě webu jsou automaticky použity základní SEO techniky. Hotové webové stránky zaregistrujeme do významných webových katalogů a vyhledávačů. Vzniknou tak kvalitní zpětné odkazy (české i zahraniční), pro zvýšení návštěvnosti stránek. Vaši stránku propojíme se službami Google (Google Analytics a Google Search Console). Toto propojení automaticky zajistí umístění stránky v Google vyhledávači a zároveň získáte další možnosti jako např. sledování návštěvnosti webu.
 • Vytvoření kategorií zboží a naplnění e-shopu
  Dle vašich podkladů naplníme obchod 20 vzorovými produkty a zařadíme je až do 5 kategorií. Nastavíme také email pro objednávky a správně umístíme vaše obchodní podmínky na web.
 • Nastavení platby a dopravy
  Přejete si platit kreditní kartou nebo přes PayPal? Pomůžeme vám se všemi nezbytnými kroky pro zprovoznění platební brány. Nastavíme dodací podmínky například dopravu zdarma od určité částky.
 • Napojení vašeho e-shopu na srovnávače zboží
  Propojení a registrace do nejznámějších srovnávačů zboží (Heureka.cz, Zboží.cz a Google nákupy). Ostatní srovnávače používají stejný formát exportovaných dat (tzv. XML feed). Poradíme vám s podmínkami, za kterých je tato služba funkční.
 • Sledování návštěvnosti
  Pro získání zpětné vazby je důležité sledovat návštěvnost na vašem webu. K tomu slouží profesionální nástroje Google Analytics a Webmaster Tools. Seznámíme vás se základními funkcemi a uvedeme do problematiky analýzy návštěvnosti.
 • Vlastní image slider
  Automaticky se střídající obrázky motivu na úvodní straně. Samozřejmostí je možnost zvolit si počet střídajících se obrázků.
 • Základní úprava designu
  Částečně upravíme vzhled jedné z nabízených šablon dle přání a možností. Pozor, nejedná se o kompletní individuální návrh na míru.

Jazykové mutace webu

Na inPage lze řešit cizojazyčné varianty vašich stránek pomocí domény 3. řádu (např. neco.nazevdomeny.cz), kde můžete zřídit program inPage ve variantě Lite. Cena programu je o 50 % nižší a jedná se o plnohodnotnou inPage jen bez mailové služby.

Více informací

Služby navíc

Potřebujete větší počet stránek? Pomoct s vytvořením e-shopu? Upravit grafický vzhled šablony pomocí CSS kaskádových stylů nebo třeba chcete na stránkách vlastní formulář? Pomůžeme!

Veškeré nadstandardní služby nad rámec objednané varianty řešíme se zákazníkem individuálně a dle požadavků navrhneme cenovou kalkulaci. Po jejím odsouhlasení a uhrazení provedeme úpravy v dohodnutém termínu.

Máte již web na inPage a chcete e-shop?

Pokud již máte webové stránky v redakčním systému inPage a chtěli byste je rozšířit o e-shop, můžete využít doplňkovou službu Nastavení a naplnění e-shopu.

Více o doplňkové službě

Všechy doplňkové služby objednávejte v administraci inPage u vaší domény: Můj účet > Doplňkové služby. Nebo nás neváhejte kontaktovat.

Doplňkové služby

Doplňkové služby nabízí vylepšení již existujících webových stránek inPage. Nabízíme SEO optimalizaci, vytvoření profesionálního motivu, registraci do katalogů, nastavení e-shopu a další služby.

Doplňkové služby »

inPage doporučuje

Zoner InShop

Požadujete větší funkčnost od eshopu? Rádi vám doporučíme robustnější řešení eshopu naší společnosti. Zoner InShop je moderní nástroj pro úspěšné obchodování na internetu.

Více o inShopu »


Reference

Přidejte se mezi úspěšné. Našim nejlepším doporučením jsou webové stránky našich zákazníků. Podívejte se na příklady webových stránek uživatelů, kteří se rozhodli pro službu inPage a zvolili balíček E-SHOP.

 • Nabízíme kvalitní povlečení výhradně české výroby se zárukou kvality materiálu a přesných rozměrů
  www.povlecpostel.cz
 • Oblečení z vysoce kvalitních materiálů, celokožená obuv, šály, šátky, opasky, spony do vlasů
  www.dedramarket.cz
 • Nejlepší dárek pro včelaře - včelařské potřeby značky APINOVO
  www.apinovo-vcely.cz
 • Galanterie a krejčovský sortiment Švadlenka u Kočky
  www.svadlenkaukocky.cz

nahoru