Balíček DESIGN

Nechte si vytvořit webové stránky s designem na míru

Umíme upravit vzhled webových stránek podle vašich přání. Získejte moderní a plně funkční web s designem na míru. Přehledné stránky s originálním vzhledem ocení i vaši zákazníci.

Pojďme se podívat, jak to probíhá. Začneme konzultací, kde zjistíme zadání a vše potřebné. Z dodaných textů vytvoříme strukturu webu a podle požadavků upravíme grafickou podobu stránek na některé z vybraných šablon inPage. Jakmile doladíme všechny detaily, získáte kompletní webové stránky s moderním designem. Najměte si tým inPage a dopřejte svému webu design, který se vám líbí.

Cena za balíček Cena bez DPH Cena s DPH
Cena balíčku ZÁKLAD 29 800 Kč 36 058 Kč

Už jste jen krok od toho, abyste měli nové webové stránky. Stačí kliknout, zvolit doménu a zbytek nechat na nás.

Objednat balíček

Prohlédněte si nejdůležitější parametry balíčku. Co v něm najdete?

 • Kompletní vytvoření stránek
  Postaráme se o to, aby struktura vašeho webu dávala smysl. Z dodaných textů vytvoříme obsah vaší prezentace v rozsahu 15 stránek. Navrhneme jejich strukturu a obsah upravíme v souladu s hlavními zásadami SEO.
 • Tvorba designu na přání
  Webové stránky tvoříme na šablonách inPage, ale díky profesionálním úpravám HTML kódu a CSS je umíme upravit a přizpůsobit do téměř jakékoliv podoby dle vašeho přání. Limity úprav řešíme vždy předem během konzultace.
 • Vytvoření individuálního motivu stránek
  Na základě konzultace a zaslaných podkladů vám vytvoříme unikátní ústřední obrázek, tzv. motiv. Pro jeho tvorbu si můžete dodat vlastní podklady (obrázky i texty), nebo si můžete zvolit motiv z naší databáze. Pokud byste nenašli ten pravý obrázek, vybereme pro vás a nakoupíme až 3 nové motivy z externí fotobanky.
 • Vlastní image slider
  Součástí balíčku je také návrh tzv. image slideru, který lze umístit například na hlavní straně. Jedná se o motiv, ve kterém se automaticky střídají obrázky. Výběr a počet těchto střídajících se motivů záleží na vás.
 • Úprava dodaného loga pro zvolenou šablonu
  Máte-li k dispozici vlastní logo, upravíme ho z libovolného grafického formátu a vložíme do webové prezentace. Vytvoření nového loga není v ceně služby.
 • Návrh ikony webu - favicon
  Favicon je malá ikona webových stránek, která se zobrazuje v záložce prohlížeče vlevo od názvu webu a vlevo v adresním řádku. Pro profesionální webovou prezentaci je použití faviconu samozřejmostí, proto ji pro vás vytvoříme a umístíme na váš web.
 • Základní SEO a propojení s dalšími službami
  Při tvorbě webu automaticky využíváme základní SEO techniky. Hotové webové stránky zaregistrujeme do významných webových katalogů a vyhledávačů, takže vzniknou kvalitní zpětné odkazy pro zvýšení návštěvnosti stránek.

  Dále stránky propojíme se službami Google (Google Analytics a Google Search Console), takže získáte nejen automatické umístění stránek v Google vyhledávači, ale využijete tyto nástroje například i pro sledování návštěvnosti webu apod. Aby pro vás používání těchto nástrojů bylo efektivní, seznámíme vás i se základními funkcemi a jejich využitím.

  V neposlední řadě napojíme stránky na sociální sítě dle vašich požadavků s pomocí služby AddThis a nastavíme zobrazení vybraných prvků na stránkách.

A na čem stránky poběží? Součástí balíčku je i kompletní hostingový program inPage PREMIUM včetně domény.

K balíčku dále dostanete:

 • Program inPage PREMIUM na 1. rok
  Hostingový program inPage PREMIUM získáte v rámci balíčku na první rok zdarma. V následujícím a každém dalším roce se hostingový program již hradí.
 • Registrace domény na 1. rok
  V ceně balíčku je také registrace nové domény nebo automatické prodloužení již registrované domény. Tento bonus platí pro domény CZ, EU, COM, NET či INFO. V dalším roce je poplatek za obnovení domény součástí ceny programu inPage PREMIUM.
 • Vytvoření a nastavení e-mailů
  V rámci programu PREMIUM máte k dispozici až 50 e-mailů. Dle vašich požadavků e-maily vytvoříme a nastavíme případné přesměrování či jiné funkce.

Nechte vytvoření webu na nás. Stačí kliknout

Objednat balíček

Vytvořením webu to pro nás nekončí...

Administraci inPage, přes kterou budete webové stránky spravovat, neustále rozšiřujeme o nové a užitečné funkce. Chceme, aby správa webu byla pro vás co nejsnazší.

Navíc vám kdykoli poradíme. Pokud máte nějaké dotazy, volejte na číslo +420 511 150 120 nebo pište na info@inpage.cz. Zákaznická podpora je tu pro vás 24 hodin 7 dní v týdnu.

Přizpůsobíme balíček vašim požadavkům

Chybí vám v základním balíčku některé služby? Pomůžeme. Vše s vámi individuálně zkonzultujeme a navrhneme cenovou kalkulaci. Kontaktujte nás.

Reference

Přidejte se mezi úspěšné. Naším nejlepším doporučením jsou webové stránky našich zákazníků. Podívejte se na příklady webových stránek uživatelů, kteří se rozhodli pro službu inPage a zvolili balíček DESIGN.

Luxusní konopná kosmetikaR

Malé autobusy a vestavby

Distributor kosmetiky

Miss Princess of the World

Balíčky služeb

Rádi vám vytvoříme kvalitní webové stránky na základě požadavků a přání.
Věnujte se svému podnikání!

Srovnání balíčků