Balíček DESIGN

Nechte si vytvořit webové stránky s designem na míru


Umíme upravit vzhled webových stránek podle vašich přání. Získejte moderní a plně funkční web s designem na míru. Přehledné stránky s originálním vzhledem ocení i vaši zákazníci.

Pojďme se podívat, jak to probíhá. Začneme konzultací, kde zjistíme zadání a vše potřebné. Z dodaných textů vytvoříme strukturu webu a podle požadavků upravíme grafickou podobu stránek na některé z vybraných šablon inPage. Jakmile doladíme všechny detaily, získáte kompletní webové stránky s moderním designem. Najměte si tým inPage a dopřejte svému webu design, který se vám líbí.

Cena za balíček Cena bez DPH Cena s DPH
Cena balíčku DESIGN 29 800 Kč 36 058 Kč

Už jste jen krok od toho, abyste měli své nové webové stránky. Stačí kliknout, zvolit doménu a zbytek nechat na nás.

Objednat balíček

Prohlédněte si nejdůležitější parametry balíčku. Co v něm najdete?

 • Kompletní vytvoření stránek
  Postaráme se o to, aby struktura vašeho webu dávala smysl. Z dodaných textů vytvoříme obsah vaší prezentace v rozsahu 15 stránek. Navrhneme jejich strukturu a obsah upravíme v souladu s hlavními zásadami SEO.
 • Tvorba designu na přání
  Webové stránky tvoříme na šablonách inPage, ale díky profesionálním úpravám HTML kódu a CSS je umíme upravit a přizpůsobit do téměř jakékoliv podoby dle vašeho přání. Limity úprav řešíme vždy předem během konzultace.
 • Vytvoření individuálního motivu stránek
  Na základě konzultace a zaslaných podkladů vám vytvoříme unikátní ústřední obrázek, tzv. motiv. Pro jeho tvorbu si můžete dodat vlastní podklady (obrázky i texty), nebo si můžete zvolit motiv z naší databáze. Pokud byste nenašli ten pravý obrázek, vybereme pro vás a nakoupíme až 3 nové motivy z externí fotobanky.
 • Vlastní image slider
  Součástí balíčku je také návrh tzv. image slideru, který lze umístit například na hlavní straně. Jedná se o motiv, ve kterém se automaticky střídají obrázky. Výběr a počet těchto střídajících se motivů záleží na vás.
 • Úprava dodaného loga pro zvolenou šablonu
  Máte-li k dispozici vlastní logo, upravíme ho z libovolného grafického formátu a vložíme do webové prezentace. Vytvoření nového loga není v ceně služby.
 • Návrh ikony webu - favicon
  Favicon je malá ikona webových stránek, která se zobrazuje v záložce prohlížeče vlevo od názvu webu a vlevo v adresním řádku. Pro profesionální webovou prezentaci je použití faviconu samozřejmostí, proto ji pro vás vytvoříme a umístíme na váš web.
 • Základní SEO a propojení s dalšími službami

  Při tvorbě webu automaticky využíváme základní SEO techniky. Hotové webové stránky zaregistrujeme do významných webových katalogů a vyhledávačů, takže vzniknou kvalitní zpětné odkazy pro zvýšení návštěvnosti stránek.

  Dále stránky propojíme se službami Google (Google Analytics a Google Search Console), takže získáte nejen automatické umístění stránek v Google vyhledávači, ale využijete tyto nástroje například i pro sledování návštěvnosti webu apod. Aby pro vás používání těchto nástrojů bylo efektivní, seznámíme vás i se základními funkcemi a jejich využitím.

  V neposlední řadě napojíme stránky na sociální sítě dle vašich požadavků s pomocí služby AddThis a nastavíme zobrazení vybraných prvků na stránkách.

A na čem stránky poběží? Součástí balíčku je i kompletní hostingový program inPage PREMIUM včetně domény.

 

K balíčku dále dostanete:

 • Program inPage PREMIUM na 1. rok
  Hostingový program inPage PREMIUM získáte v rámci balíčku na první rok zdarma. V následujícím a každém dalším roce se hostingový program již hradí.
 • Registrace domény na 1. rok
  V ceně balíčku je také registrace nové domény nebo automatické prodloužení již registrované domény. Tento bonus platí pro domény CZ, EU, COM, NET či INFO. V dalším roce je poplatek za obnovení domény součástí ceny programu inPage PREMIUM.
 • Vytvoření a nastavení e-mailů
  V rámci programu PREMIUM máte k dispozici až 50 e-mailů. Dle vašich požadavků e-maily vytvoříme a nastavíme případné přesměrování či jiné funkce.

Vytvořením webu to pro nás nekončí...

Administraci inPage, přes kterou budete webové stránky spravovat, neustále rozšiřujeme o nové a užitečné funkce. Chceme, aby správa webu byla pro vás co nejsnazší.

Navíc vám kdykoli poradíme. Pokud máte nějaké dotazy, volejte na číslo +420 543 257 018 nebo pište na admin@zoner.cz. Zákaznická podpora je tu pro vás 24 hodin 7 dní v týdnu.

Přidat lze i jazykové mutace

Na inPage vyřešíte cizojazyčné varianty stránek pomocí domény 3. řádu (např. en.nazevdomeny.cz), kde můžete zřídit program inPage ve variantě Lite. Cena programu je o 50% nižší a jedná se o plnohodnotnou inPage pouze bez e-mailové služby.

Pro více informací klikněte

Doplňkové služby

Doplňkové služby nabízí vylepšení již existujících webových stránek inPage. Nabízíme SEO optimalizaci, vytvoření profesionálního motivu, registraci do katalogů, nastavení e-shopu a další služby.

Doplňkové služby »


Reference

Přidejte se mezi úspěšné. Naším nejlepším doporučením jsou webové stránky našich zákazníků. Podívejte se na příklady webových stránek uživatelů, kteří se rozhodli pro službu inPage a zvolili balíček DESIGN.


nahoru
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací