Prohlídka služby inPage

Zjistěte, jak je snadné provozovat své vlastní stránky


S průvodcem zvládne vytvořit stránky každý

Jednoduchý průvodce

Bez obav si během chvilky v pár krocích vytvořte webové stránky!

Kontaktní formulář

Přizpůsobte si výchozí kontaktní formulář přesně vašim potřebám. Vyberte si, které položky budou povinné a které mohou být vynechány. S prvním vytvořením vám pomůže náš průvodce.

Hotovo!

Ihned po dokončení průvodce vidíte na webu výsledek. Dále můžete pokračovat tvorbou dalších stránek, anebo využít našeho Průvodce vytvořením e-shopu.

Webové stránky ve vlastním stylu

Barevné šablony

Vyberte si ze stovek barevných kombinací šablon.

Při tvorbě stránek si vzhled můžete libovolně přepínat a vybrat tu nejlepší kombinaci.

Grafické motivy

Zvolte si úvodní obrázek, který vašim stránkám dá unikátní výraz a jedinečnost.

Vlastní styly

Stránky si sami vylepšete vlastními kaskádovými styly. Možnosti jsou téměř neomezené.

Správa stránek jak jste zvyklí

Stránky

Jednoduše vytvářejte nové stránky nebo kopírujte již existující. Pořadí snadno změníte přetažením myší.

Intuitivní úprava

Webové stránky upravujete tak, jak jste zvyklí z textového editoru, jakým je například MS Word.

Rubriky

Zařaďte vaše nové i stávající stránky do rubrik. Usnadníte tak orientaci na webu nejen vašim návštěvníkům, ale i vám samotným.

E-shop - nejsnazší cesta k prodeji na internetu

E-shop snadno

Tvorba e-shopu je velmi jednoduchá a rychlá. S prvními kroky vám pomůže náš Průvodce vytvořením e-shopu, díky kterému si na inPage postavíte e-shop velmi snadno. Začněte své zboží prodávat i na internetu.

Ceny a DPH

U každé položky lze snadno nastavit cenu. U zboží je automaticky dopočítáváno aktuální DPH, což vám usnadní plnění vašeho e-shopu.

Slevy a akce

Nabízíte akční slevy? Jejich nastavení je snadné a jednoduché. Stačí si jen vybrat, o kolik procent chcete zboží zlevnit.

Varianty a parametry zboží

Každému produktu lze nastavit parametry a varianty (např. barvy či provedení). Zároveň k nim můžete připojit fotogalerii nebo přidávat komentáře.

Platební metody

Kromě klasických platebních metod, jako je dobírka a převod na účet, mohou vaši zákazníci využít online platby přes platební bránu PayPal nebo GoPay. K nastavení těchto platebních bran máme připraveny návody na blogu inPage.

Srovnávače zboží

Dejte o vašem zboží vědět. E-shop v inPage podporuje export zboží pro nejznámější srovnávače cen. Propojení je díky tomu snadné a zvládne jej opravdu každý.

Měny

Můžete si vybrat, zda chcete prodávat v Kč nebo EURech, což ocení zejména vaši zahraniční zákazníci. Měnu můžete kdykoliv změnit.

Získejte nejlepší pozice ve vyhledávačích

SEO podpora pro každou stránku

U každé stránky můžete nastavit unikátní URL adresu společně s titulkem a popisem stránek. To hraje zásadní roli pro zobrazení vašich stránek ve vyhledávačích.

Podpora Google Analytics

Chcete detailní statistiky? Propojení se službami Google Analytics a Webmaster Tools je velmi jednoduché. Na blogu inPage najdete návody, které vás provedou správným nastavením krok za krokem.

Mapa webových stránek

Je samozřejmostí, že náš redakční systém inPage automaticky generuje mapu stránek. Zákazníkovi tím můžete přehledně ukázat celou strukturu stránek. Stačí na váš web umístit odkaz a vše funguje.

Jednoduché statistiky

Přímo z administrace inPage můžete sledovat statistiku návštěvnosti vašich stránek. Pro podrobnější analýzu systém podporuje napojení na Google Analytics.

Prezentujte své služby pomocí fotek a obrázků

Obrázky, fotky

Obrázky a fotografie jsou důležitou součástí vaší prezentace. Obrázky můžete vkládat jednotlivě přímo do stránek, anebo využít hromadného nahrávání více souborů najednou.

Fotogalerie

Přidejte na web fotogalerie, které nejenom pomohou vaše fotky a obrázky roztřídit, ale můžete je také přiřadit k jednotlivým stránkám nebo produktům v e-shopu.

Zpřístupněte soubory vašim čtenářům

Soubory a složky

Systém inPage nabízí jednoduchou, ale efektivní správu souborů, které můžete nabídnout návštěvníkům stránek ke stažení. Nejčastěji to jsou různé katalogy, ceníky, formuláře k vyplnění a další dokumenty.
Soubory ke stažení lze třídit pomocí složek, podobně jako řadíte stránky do rubrik nebo obrázky do fotogalerií.

nahoru