Doplňkové služby

Vylepšete webové stránky a dolaďte je k vaší naprosté spokojenosti díky doplňkovým službám


Vytvoříme pro váš web profesionální motiv, zaregistrujeme stránky do internetových katalogů nebo je napojíme na služby Google. Pomůžeme vám i s dalšími službami, stačí nás kontaktovat. Výčet některých z nich najdete níže.

Pokud ještě nemáte web a chybí vám čas na jeho vytvoření, zvolte jeden z balíčků inPage. Webové stránky vytvoříme za vás a vy se můžete věnovat podnikání.

Zaujala vás některá z doplňkových služeb? Kontaktujte nás a vše probereme.


Doplňkové služby pro vaše stránky:

 • SEO konzultace, přidání stránek do vyhledávačů, registrace do významných internetových katalogů

  Stránky propojíme se službami Google (Google Analytics a Google Search Console), takže získáte nejen jejich automatické umístění v Google vyhledávači, ale využijete tyto nástroje například i pro sledování návštěvnosti webu aj. Dále přidáme stránky do oblíbených vyhledávačů, jako jsou Seznam.cz nebo Bing.com, a pro dosažení lepších pozic ve vyhledávání vám poskytneme SEO konzultaci.

  Cena: 3 000 Kč (3 630 Kč s DPH)

 • Vytvoření individuálního motivu stránek

  Na základě konzultace a zaslaných podkladů vytvoříme pro váš web unikátní ústřední obrázek, tzv. motiv. Pro jeho vytvoření můžete dodat vlastní libovolné podklady (obrázky i texty).

  Cena: 3 000 Kč (3 630 Kč s DPH)

 • Doplnění grafického textu či loga do vybraného motivu

  Zvolili jste si motiv z naší banky nebo máte vlastní, ale potřebujete ho doplnit o další prvek? Upravíme ho podle vašich představ. Stačí zaslat text nebo grafický prvek (například logo, název firmy apod.), který chcete do motivu zapracovat.

  Cena: 1 000 Kč (1 210 Kč s DPH)

 • Úprava dodaného loga pro zvolenou šablonu

  Máte-li k dispozici vlastní logo, upravíme ho a vložíme do webové prezentace. Úprava loga se provádí z libovolného grafického formátu. Vytvoření zcela nového loga není v ceně služby.

  Cena: 1 000 Kč (1 210 Kč s DPH)

 • Vložení prvků třetí strany na webové stránky

  Na webové stránky vložíme i další prvky třetí strany a otestujeme jejich funkčnost. Může se jednat např. o mapy, rezervační systém, e-mailingové formuláře, chaty, různé měřící a marketingové nástroje apod.

  Cena: 1 000 Kč (1 210 Kč s DPH)

 • Vlastní formulář

  Vlastní formulář vám vytvoříme přímo na míru dle vašich přání, ať už se jedná o objednávkový formulář nebo jiný. Pokud vaše prezentace vyžaduje více než jeden formulář, vytvoříme vám další funkční kopie.

  Cena: 1 000 Kč (1 210 Kč s DPH)

 • Převedení stránek na responzivní vzhled

  V současnosti je důležité mít webové stránky, které se přizpůsobí různým zařízením, jako jsou telefony nebo tablety. Pokud vaše stránky nejsou responzivní, obraťte se na nás. Převedeme je do responzivního vzhledu. Na cenu u této služby bude mít hlavní vliv, zda web již běží na inPage či nikoliv.

  Cena: 1 000 Kč (1 210 Kč s DPH)

 • Školení práce v systému inPage

  Pokud si přejete tvořit a spravovat svůj web sami, ale chcete se s aplikací inPage seznámit co nejrychleji, rádi vás zaškolíme. Cena za školení se bude odvíjet od jeho délky a počtu školených osob.

  Cena: 1 000 Kč (1 210 Kč s DPH)

 • Nastavení platebních bran PayPal, GoPay

  Provozujete e-shop a chcete rozšířit metody plateb? Napojíme jednotlivé platební brány na váš e-shop a provedeme nezbytná nastavení.

  Cena: 1 000 Kč (1 210 Kč s DPH)

Jakmile si vyberete některou z doplňkových služeb, kontaktujte nás na tel. +420 543 257 018 nebo e-mailu admin@zoner.cz.Ihned s vámi vše zkonzultujeme.

Nenašli jste službu, kterou potřebujete? Obraťte se na nás.Rádi pro vás připravíme individuální nabídku. Hodinová sazba za doplňkové služby je 600 Kč (726 Kč s DPH).


Vyzkoušet inPage Ceník inPage

nahoru
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací