AI
Revoluce
v tvorbě webu
snadno a rychle s AI
s doménou zdarma
inPage Vám pomůže jednoduše vytvořit funkční a plně responzivní web či e-shop. Vyberte si svou šablonu a nechte AI (umělou inteligenci), ať vám doplní texty a obrázky. Rozjeďte své podnikání na internetu ještě dnes s naší AI!
Vyzkoušet ZDARMA

Zažijte AI revoluci v tvorbě webu na inPage

Je to tady! Připravte se na novou éru inPage. Zažijte výhody AI tvorby webu na vlastní kůži. Díky nejpokročilejším AI nástrojům, které vám na inPage dáváme k dispozici, bude pro vás proces tvorby obsahu webu ten nejkomfortnější v historii!

  • Už žádné trápení s rozvržením obsahu a struktury stránky. Nechte AI, ať to udělá za vás!
  • Už žádné zdlouhavé vymýšlení a psaní textů pro váš web. Nechte AI, ať to udělá za vás!
  • Už žádné složité hledání obrázků použitelných pro vaše webové stránky. Nechte AI, ať to udělá za vás!
  • Už žádné komplikované úpravy obrázků. Nechte AI, ať to udělá za vás!

Vyzkoušejte naši BETA verzi AI tvorby obsahu webu a zjistíte, jak revoluční změna to pro vás bude. AI funkce jsou pro vás k dispozici v placených variantách inPage STANDARD a inPage PREMIUM.

Intuitivní správa webu

Individuální nastavení

Modifikace vzhledu

Nemusíte být kodér

Organizace složek

Proč je inPage ta správná volba pro vaše webové stránky?

Rychlost
Nový web vytvoříte během několika minut.
Design
Na výběr spousty moderních šablon.
Jednoduchost
Ovládání editoru je jednoduché a intuitivní.
Čeština
Celý systém je vám k dispozici v českém jazyce.
Zákaznická podpora
Jsme tu pro vás NONSTOP!

Možnost vytvořit si webové stránky zdarma již využili tisíce zákazníků z Česka a Slovenska. Náš web editor je uživatelsky velmi přátelský, úprava a tvorba webu je intuitivní a jednoduchá. V portfoliu máme několik desítek moderních šablon s již předpřipravenou strukturou a obsahem. Takže tvorba webových stránek vám zabere jen několik minut.

Celý systém inPage je kompletně v češtině včetně podpory, která vám ochotně zodpoví jakýkoli dotaz, anebo pomůže s nastavením či úpravami webových stránek. Můžete se na nás obrátit kdykoli. Na telefonu, e-mailu, či chatu jsme nonstop.

Váš úspěch v internetovém prostředí je pro nás nejvyšší prioritou, a proto se aktivně snažíme vám pomáhat s rozvojem vašich webových projektů. Veškeré novinky a důležité informace o našich službách proto najdete vždy jako první na našem webu a blogu.

Využijte vaše webovky naplno

Redakční systém inPage Vám nebude klást žádné překážky a poskytne řešení pro úspěšný web. Rozjeďte vlastní webovou prezentaci a podnikejte na internetu jako již tisíce lidí před vámi. S inPage je to snadné.
O tvorbě webu nemusíte vědět vůbec nic. Stačí si vybrat vhodnou šablonu, doplnit vlastní texty a obrázky a Váš nový responzivní web či jednoduchý e-shop je na světě.
Navíc dostanete vlastní doménu, e-mailové schránky a garanci vždy dostupného a bezpečného webu.

Chci vědět víc

Šablony na míru každému oboru

Advokátní kancelář

Farma

Vinařství

Fotovoltaika

Řezník

Malíř - Natěrač

Nově na blogu

Začíná AI revoluce v inPage

1. 7. 2024

Je to tady! Připravte se na novou éru inPage. Zažijte výhody AI tvorby webu na vlastní kůži.  Máte jedinečnou příležitos …

Nechejte AI vytvářet texty pro váš web

1. 7. 2024

Díky nejpokročilejším AI technologiím je tvorba obsahu webu opravdu nejjednodušší v historii. Pro tvorbu obsahu již nepo …

Nechejte AI vytvořit a upravit obrázky pro váš web

1. 7. 2024

Vyzkoušejte automatizovanou tvorbu a úpravu obrázků, které zaujmou vaše návštěvníky a zvýší atraktivitu vašich stránek. …