Balíček E-SHOP

Prodávejte na internetu zboží nebo služby pohodlně a efektivně


Podpořte své podnikání na internetu s balíčkem e-shop. Vytvoříme vám internetový obchod, který naplníme produkty, účinně ho nastavíme a propojíme na srovnávače zboží.

Tento balíček lze kombinovat s dalšími, takže si ho můžete pořídit samostatně již k vytvořeným stránkám, nebo společně s některým z našich balíčků pro tvorbu webu. Stačí kliknout a váš nový e-shop rozjedeme snadno a rychle.

Cena za balíček Cena bez DPH Cena s DPH
Cena balíčku E-SHOP 9 800 Kč 11 858 Kč

Už jste jen krok od toho, abyste měli na svých stránkách i e-shop. Stačí kliknout a zbytek nechat na nás.

Objednat balíček

Prohlédněte si nejdůležitější parametry balíčku. Co v něm najdete?

 • Nastavení prostředí e-shopu
  Postaráme se o správné nastavení prostředí e-shopu. Nastavíme e-maily, měny, typ zobrazení cen, umístění v menu, texty pro prostředí e-shopu a další parametry.
 • Vytvoření kategorií zboží a naplnění e-shopu
  Ušetříme vám čas s plněním e-shopu. Stačí nám zaslat podklady a obchod naplníme 20 vzorovými produkty a zařadíme je až do 5 kategorií.
 • Nastavení způsobů platby a dopravy
  Přejete si nastavit placení kreditní kartou nebo přes PayPal? Pomůžeme vám se všemi nezbytnými kroky pro zprovoznění platební brány a nastavíme dodací podmínky.
 • Umístění obchodních podmínek na web
  Poradíme vám ohledně tvorby obchodních podmínek a umístíme je na web. Rovněž provedeme jejich propojení s potvrzením objednávky.
 • Napojení vašeho e-shopu na srovnávače zboží
  Chceme, aby zákazníci vaše zboží snadno našli, proto doporučujeme napojení e-shopu na srovnávače zboží. V rámci balíčku se postaráme o propojení a registrace do nejznámějších srovnávačů zboží (Heureka.cz, Zboží.cz a Google nákupy).
  Ostatní srovnávače používají stejný formát exportovaných dat (tzv. XML feed). Poradíme vám s podmínkami, za kterých je tato služba funkční.
 • Nastavení potvrzení objednávky
  Nastavíme vám obsah potvrzení objednávky. V případě zájmu poskytneme i vzorové texty.

A na čem stránky poběží? Součástí balíčku je i kompletní hostingový program inPage PREMIUM včetně domény.

 

K balíčku dále dostanete:

 • Program inPage PREMIUM na 1. rok
  Hostingový program inPage PREMIUM získáte v rámci balíčku na první rok zdarma. V následujícím a každém dalším roce se hostingový program již hradí.

Vytvořením webu to pro nás nekončí...

Administraci inPage, přes kterou budete webové stránky spravovat, neustále rozšiřujeme o nové a užitečné funkce. Chceme, aby správa webu byla pro vás co nejsnazší.

Navíc vám kdykoli poradíme. Pokud máte nějaké dotazy, volejte na číslo +420 543 257 018 nebo pište na admin@zoner.cz. Zákaznická podpora je tu pro vás 24 hodin 7 dní v týdnu.

Doplňkové služby

Doplňkové služby nabízí vylepšení již existujících webových stránek inPage. Nabízíme SEO optimalizaci, vytvoření profesionálního motivu, registraci do katalogů, nastavení e-shopu a další služby.

Doplňkové služby »

inPage doporučuje

Zoner InShop

Požadujete větší funkčnost od eshopu? Rádi vám doporučíme robustnější řešení eshopu naší společnosti. Zoner InShop je moderní nástroj pro úspěšné obchodování na internetu.

Více o inShopu »


Reference

Přidejte se mezi úspěšné. Našim nejlepším doporučením jsou webové stránky našich zákazníků. Podívejte se na příklady webových stránek uživatelů, kteří se rozhodli pro službu inPage a zvolili balíček E-SHOP.


nahoru
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací